BİZ KİMİZ

cafe fio

Eğlenmeyi seven iki anne olarak Anadolu yakasında tüm yaş gurupları için hem çocuklarımızın eğlenmesini hem de keyifli vakit geçirip dinlenmenizi hedefleyerek bu yola çıktık.

İstanbul ticaret üniversitesi Uluslararası Lojistik mezunu Figen Karlık ve Yeditepe Üniversitesi mezunu İpek Anar Usanmaz olarak 2016 yılından bu yana hala hizmet vermekte olan İlk Davet & Organizasyon isimli firmamızı kurduk.

Sektörde geçirdiğimiz süreç boyunca müşterilerimizin arayışının eğlenirken lezzetli yemekler yemek, şık bir mekanda misafirlerini ağırlamak, çocuklarının da keyifli vakit geçirmek olduğunu gördük. Bu istekler doğrultusunda da her alanı ayrı özenle düşünülmüş, dekorasyonuyla fark yaratacak mekanımızı hayal ettik ve 2020 şubat ayı itibariyle sizin de hayallerimize ortak olmanızı istediğimiz Cafe Fio’nun kapılarını açtık.

Cafe Fio’nun keyifli bahçesinde kahvelerinizi yudumlayabilir, rengarenk dünyasında ise enfes lezzetleri deneyimleyebilir, alanında uzman eğitmenimizle çocuklarınız oyun alanımızda vakit geçirebilirken tüm özel günlerinizde özel alanımızda organizasyon hizmetimizle anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

galeri
galeri